SK
EN
Automatizácia
domácnosti


Pre pohodlné, bezpečné a úsporné bývanie

Automatizovaná domácnosť vám ponúkne výnimočný komfort, bezpečie a úspory na energiách. Jednoducho a rýchlo tak môžete ovládať svoje garážové brány, vjazdové brány, ale aj osvetlenie a tienenie.

Predstavujeme automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

Ovládajte svoju automatizovanú domácnosť jednoducho a rýchlo.

Ako automatizácia domácnosti funguje?

V automatizovanej domácnosti ovládate všetky kompatibilné zariadenia pomocou diaľkového ovládača, alebo prostredníctvom smartphonu či tabletu. Môžete tiež nechať pracovať vopred vytvorené scenáre. Zvoliť si môžete jeden zo systémov automatizácie domácnosti od spoločnosti Somfy - systém TaHoma®, alebo Connexoon. Zoznámte sa s odpoveďami na najčastejšie otázky ohľadne automatizácie domácnosti na internetovej stránke spoločnosti Somfy.

Somfy Tahoma

So systémom TaHoma® ovládate na diaľku prakticky celý dom.

O systéme TaHoma®

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti. Jednotlivé prvky domácnosti prepojí do jedného celku, môžete tak celý svoj dom ovládať, nech ste kdekoľvek. Systém sa stará o vaše pohodlie a bezpečnosť. Poskytuje spätnú väzbu, napríklad keď garážová brána detekuje prekážku, ktorá znemožňuje jej zatvorenie.

Somfy Tahoma

So systémom TaHoma® ovládate na diaľku prakticky celý dom.

Somfy ONE

Kompatibilný bezdrôtový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorom pohybu. To je Somfy ONE, ktorý vám prostredníctvom vášho mobilného telefónu pomáha chrániť to najcennejšie, čo máte – rodinu i majetok. Pre väčšie pohodlie ho odporúčame zapojiť do systému TaHoma®. Pre zabezpečenie vašej domácnosti môžeme spoločne urobiť ešte viac! Od nášho partnera, spoločnosti Somfy vám môžeme zaistiť tiež vonkajšie kamery, sirény, čidlá a ďalšie vychytané bezpečnostné prvky.

Somfy Termostat

Úplne kompatibilný so systémom TaHoma® je tiež Somfy Termostat, s ktorým hravo vykúrite alebo klimatizujete svoj byt, dom i chalupu na diaľku. Vďaka funkciám kalendára a geolokácie môžete ušetriť nemalé peniaze. Somfy Termostat pozná, kedy sa vrátite domov, zbytočne sa tak u vás nekúri, keď tam nie ste. Jednotlivé radiátory v rôznych miestnostiach vám pomôže individuálne ovládať termostatická hlavica io. Môžete tak mať napríklad v spálni chladnejšiu teplotu na spanie než v obývacej izbe, kde budete mať večer príjemnejšiu teplotu na sledovanie svojho obľúbeného programu. Dokonca aj pozná, keď otvoríte okno, a automaticky tak vypne kúrenie. Taktiež termostatickú hlavicu môžete napojiť na systém TaHoma®. Majte celú svoju domácnosť doslova pod palcom!

Prajete si vedieť viac?

Nech už vás zaujíma konkrétny systém, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám, sme tu pre vás.
info@ihpeurope.sk | +421 (55) 633 79 36