SK
EN

IHP Europe s.r.o., rodinná spoločnosť s dvadsaťročnou skúsenosťou v tieniacej technike, ponúka originálne navrhované a spoločnosťou vyrobené pergoly, ktoré poskytujú riešenie na výzvy štyroch ročných období. Predĺžte si sezónu na Vašej terase pergolami IHP!

Prvotriedna pergola vyhotovená z hliníkovej konštrukcie je nadčasová, manipulácia s ňou je jednoduchá. Stlačením jediného tlačidla na diaľkovom ovládači zapnete motorom riadený systém, ktorý zatieni Vašu terasu, ochraňujúc ju tak pred silným slnečným žiarením a pred nestálosťou počasia. Súčasťou nosnej konštrukcie je integrovaný odkvap, ktorý odvádza dažďovú vodu z pergoly bez ďalších prídavných profilov. Vám a Vašim hosťom tak poskytne ochranu počas všetkých štyroch ročných období.

Značná väčšina našich komponentov pochádza z vlastnej výroby, ktorú dokážeme prispôsobiť špecifickým potrebám zákazníka, čo nám umožňuje rýchlosť a flexibilitu v dodávaní. Okrem štandardných typov ponúkame aj atypické riešenia. Poskytujeme Vám odborné rady, aby sme spoločne našli tú najlepšiu možnú alternatívu pre Vašu terasu, rodinu a hostí.